OK Löftan ungdoms info. med mail och SMS.

Vi uppdatera vår kommnikation med mail och SMS. Läs mer:
Hej! I Ungdomssektionen försöker vi att informera våra medlemmar genom information på hemsidan, via mail och via utskick på SMS. Mail kommer från Otto Graffner och Owe Andersson. SMS utskick kommer från OWAN via ett telefonnummer som inte går att svara på. SMS utskick är ofta en uppmaning att läsa mer på hemsidan. Nu vill jag att ni som fått SMS eller mail skriver in att allt fungera eller hur ni önskar få information. Gå in under ”EGNA ARRANGEMANG” och notera er kontakt information se exemper under de som är anmälda. Ni som inte kommer in på klubbens intranät skickar ett mail till [email protected] eller [email protected] så får ni klubbens genemsamma inloggningsuppgifter. Hälsningar Owe/Otto.

Av: Owe Andersson